O nas

Anna Bednarska fizjoterapeuta

Anna Bednarska

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywałam praktykując w licznych ośrodkach zdrowia publicznego oraz w prywatnych gabinetach fizjoterapii specjalizujących się w pracy z pacjentami ortopedycznymi i urazowymi. Pracuję również jako fizjoterapeutka z osobami cierpiącymi na dolegliwości bólowe kręgosłupa, wynikające z siedzącego trybu życia oraz pracy biurowej. Pomagam pacjentom wykorzystując przede wszystkim techniki terapii manualnej stawów oraz tkanek miękkich. Fizjoterapia jest moja pasją dlatego nieustannie się kształcę oraz uczestniczę w warsztatach i kursach które pozwalają mi stać się doświadczoną oraz skuteczną fizjoterapeutką.

Alicja Olesiewicz

Alicja Olesiewicz

Jestem studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ciało człowieka i jego schorzenia są rebusem, którego rozwiązywanie daje mi niesamowitą przyjemność. Nieustannie się kształcę, zdobywam umiejętności i uczestniczę w kursach doszkalających. Tematyką, która ciekawi mnie najbardziej jest ortopedia i terapia manualna. Pacjenci mogą liczyć na kompleksowe podejście, zrozumienie i pomoc.

Izabela Urbanik

Izabela Urbanik

Jestem studentką Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem osobą ambitną i pewną siebie, dla której zdrowie ma najwyższą wartość. Jako osoba młoda mam ogrom zapału do pracy, a swoją pozytywną energią staram się przekazać pacjentom. Podczas prowadzonej terapii stawiam na dokładność, rzetelność i przede wszystkim kompleksowość. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze.

Marta Marko

Marta Marko

Pełna zapału do pracy i pomocy innym. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Najchętniej wykorzystuje w swojej pracy techniki tanek miękkich oraz terapii manualnej. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie, stara się pracować u źródła problemu. Kocha sport i adrenalinę. Nie jedną kontuzje zna od podszewki, a swoje doświadczenie chętnie wykorzystuje w pracy.

Zofia Żyniewicz

Zofia Żyniewicz

Jestem dietetykiem klinicznym i specjalistą przyjaznym insulinoopornym. Ukończyłam studia z zakresu dietetyki na Uniwersytetecie Medycznym we Wrocławiu i cały czas się doszkalam. Pomagam schudnąć i poprawić zdrowie poprzez odpowiednie zmiany w diecie i naukę świadomych wyborów żywieniowych. Moją misją jest zmiana błędnego podejścia do diety, która kojarzy się z głodem, mnóstwem zakazów i godzinami spędzonymi w kuchni. Dieta nie musi, a nawet nie powinna tak wyglądać. Pokażę Ci, że możesz jeść normalnie i osiągać swoje cele!